Арканоїд

Опис: Арканоїд

Арканоїд
У цій грі кулька у вас тільки одна, і ви повинні ухитритися розбити всі кам'яні, металеві та інші блоки в фігурних побудовах на ігровому полі. А ще у вас є каретка, яка може кататися в нижній частині поля з боку в бік і працювати як ракетка для пінг-понгу.
Потрапили в цеглинка – він зник (якщо він простій). В деякі доведеться потрапляти і два, і три, і навіть чотири рази – дивіться, яка цифра на ньому намальована. У деяких блоках заховані хороші і погані сюрпризи. Це і вогненна куля, і кислотний – вони пропалюють всі блоки наскрізь, не рахуючись з їх складністю. Цими бонусами можуть бути і додаткові кульки, і бомби, і ракети, і розширення каретки, і звуження. Іноді ви можете зловити кулемет – і тоді на додаток до кульці ви можете зробити кілька пострілів самої кареткою і збити те, у що не виходить потрапити кулькою.
Можливостей багато, а заборона тільки один – не можна втрачати кульку. Додаткові, отримані від бонус – можна, але хоч один з них повинен залишатися на полі, поки не розіб'є всі блоки! В іншому випадку гра буде програна. А вийде збити всі цеглини – перейдете на новий рівень, з новим завданням і новими сюрпризами.
Голосов: 1