Лопаємо бульбашки

Опис: Лопаємо бульбашки

Лопаємо бульбашки
Луна-парк приїхав! Найбільша натовп – біля тиру, адже там можна отримати приз за влучність. Містер Кактус, власник палатки, сховав у повітряних кульках десяток м'яких іграшок. Він віддасть головний приз за влучність і логіку того, хто три рівня поспіль зуміє лопнути як можна більше бульбашок і спустити на стійку намети всі-всі іграшки.
Правила прості: уколами кактусовій колючки лопніть групи однакових за кольором бульбашок. Але хитрість у тому, що іграшки заховані у верхніх кульках, і вниз їх можна спустити тільки тоді, коли під іграшками не залишиться ні однієї кульки. У процесі гри кульок і хороших комбінацій стає все менше, а ті, що залишилися, піднімаються вгору і злипаються між собою, прагнучи до центру. Вони наповнені гелієм і намагнічені , не інакше!
Якщо у вас вийде пройти всі рівні – ви відправите хитрого Містера Кактуса на пенсію: у нього більше не залишиться призів. І бідоласі доведеться шукати собі нове заняття – може, це буде медитація де-небудь подалі від тиру і таких розумних і влучних гравців? :)
Голосов: 5