Джунглі

Опис: Джунглі

Джунглі
У джунглях така багата природа, що фрукти ростуть прямо на очах, а серед дерев ховаються дивовижні птахи! Двоє дітей відправилися на «фруктову полювання»: вони мріють виростити одну або кілька чарівних птахів, а для цього потрібно збирати фрукти. Досить потрапити якимось фруктовим кулькою в групу таких же фруктів, щоб все кульок було не менше трьох. За це отримаєте ігрові бали. На зароблені бали можна придбати пташеня, який теж харчується фруктами і росте. Це не прості пташки: одна дихає вогнем, друга може заморожувати ростуть фрукти. Але ви можете приручити тільки одну – вибирайте самі, яку. Здібності ще двох ви дізнаєтеся, діставшись до 20 і 30 рівня.
Щоб пройти рівень необхідно набрати певну кількість кожного виду фруктів. Більше можна, менше – ні. Якщо ви не встигнете зібрати достатньо фруктових кульок, а вони доростуть до самої землі – рівень доведеться перегравати заново. Починаючи з 5-го рівня, збивати фрукти заважає летюча миша. Можна почекати, поки вона відлетить від потрібної групи фруктів-кульок, або кілька разів у неї потрапити будь кулькою – і вона впаде.
Щоб активувати бонус пташки, клікніть на неї під час гри. Чим більше ваша пташка, тим більше бонусів за один рівень ви можете від неї отримати.
Голосов: 3