Три пташки

Опис: Три пташки

Три пташки
Неймовірна плутанина або пташиний парад? Це залежить від вас: чи зможете ви допомогти Пінгвінові побудувати якомога більше однакових за кольором пташок у групи. У вас всього одна хвилина на проходження рівня.
Група вважається зібраної, коли поруч (по горизонталі або вертикалі, або навіть «куточком») коштує не менше трьох однакових за кольором пташок. Вони вирушають у своїх справах, а ви не позіхаєте і продовжуєте свою роботу. Чим більше пташок відлетить з поля – тим вище буде кількість набраних очок. Іноді в результаті вашого ходу може початися «ланцюгова реакція»: спорожнілі клітини поля займають пташки, що стояли вище, і створюють нові комбінації і групи. Поки вона триває, ви не можете зрушити ні одну з птахів, та це й не потрібно: вони самі для вас заробляють бали.
Ще одна хитрість: зберете групу з п'яти пташок – отримаєте «вибухову пташку», яка при групуванні з такими ж за кольором очищає поле в радіусі трьох клітин! Потрапили в радіус дії інші бомби теж вибухають. І чим більше бомб за один раз – тим більше окулярів на вашому рахунку. Якщо не встигли набрати потрібну кількість балів за одну хвилину – гра закінчена. Але ви можете почати її знову в меню з того рівня, на якому зупинилися. Правда, набрані раніше окуляри при цьому не зберігаються. А який ваш рекорд в пташиному параді?
Голосов: 2