Стрілець

Опис: Стрілець

Стрілець
Одна з найпростіших, і в той же час найбільш кращих ігор в «кульки». Кулькові грона звисають зі «стелі» ігри, а ви повинні вибивати з цієї маси групи однакових за кольором. Кожен вибитий куля приносить стрілку 10 очок, і чим більше ви балів наберете – тим вище буде ваше положення в рейтингу гравців. Таймера немає, рівнів немає – грайте хоч до безкінечності!
Але деякі хитрощі в грі все-таки є. По-перше, кульки летять тільки по прямій, і якщо в дорозі торкнуться інших – вони до них приклеяться. По-друге, час від часу вся маса кульок «стрибає» вниз на один або кілька рядів. Це трапляється, коли закінчується запас кульок під ігровим полем (їх там може стояти від одного до шести). Зміщення можна затримати, якщо робити результативні постріли. Іноді до потрібної групи кульок дістатися неможливо – тоді спробуйте використовувати рикошети від стін ігрового поля. Крізь вузькі місця в масі кульок теж можна пробитися. Все залежить від того, куди ви поставите вістрі курсора-прицілу, іноді можна заштовхати кулька-снаряд вглиб до чотирьох ліній!
Коли стрілець вибиває на ігровому полі всі кульки якогось одного кольору, цей колір більше не з'являється в числі снарядів. Виняток – коли колір на полі вибитий, а в гарматі залишився снаряд цього кольору. Але по мірі вибивання кольорів кульки «стрибають» вниз вже не на одну лінію, а на стільки, скільки кольорів в розкладі не вистачає. Коли всі кулі з поля вибиті – гра закінчена. Можна зіграти ще – «Стрілець» тренує не тільки влучність, але і логіку, і терпени
Голосов: 10