Казковий замок

Опис: Казковий замок

Казковий замок
Перед вами цілий Казковий Замок. За його стіні катається маленька гармата, але спрямована вона всередину замку! А на головній площі – незліченна кількість повітряних кульок, і вам потрібно очистити площу від всіх, крім самого великого центрального кулі.
Заряджена гармата не ядрами або картеччю, в ній такі ж повітряні кулі. Їх запас – на зовнішній стіні замку. Стріляти по кулькам, цілячись у групи однакових за кольором. Потрапили – всі кульки з групи знімуться з поля, не потрапили – до загального числа приклеїться і ваш снаряд. Центральний кулька – «хитрий», він теж має колір. Але він може його змінювати! Якщо з ним впритул стоїть один або кілька кульок одного кольору, і ви при пострілі потрапили не в дрібні кульки, а у великій – група маленьких кульок зникне, а великий змінить колір!
У грі є бонус кульки у вигляді сніжинок. Це бомби. Цільтеся так, щоб ваш снаряд одночасно зачіпав і бомбу, і сусідній кольоровий шар – бомба вибухне, очищаючи поле навколо в радіусі двох-трьох кульок від бомби. Гра багаторівнева. Рівень пройдений, якщо на майдані залишився тільки центральний шар. Ви можете натиснути «Continue» і почати новий рівень, де до кульок додасться ще один колір або бонус. Якщо всі кульки із запасу використані, а на площі ще залишилися не збиті кулі – ви програли, починайте з першого рівня. Час гри не обмежений, але набрані бали залежать не тільки від кількості вибитих за раз кульок, але і від швидкості проходження рівня.
Голосов: 2