Бульбашки

Опис: Бульбашки

Бульбашки
Грона різнокольорових мильних бульбашок звисає зі стелі! Ану, хто більше їх лопне? А хто швидше? А хто переможе відразу і в швидкості, і в кількості набраних балів – отримає приз!
Запускайте свої бульбашки, цілячись у групи таких же за кольором. Потрапите – вони лопнуть, а ви отримаєте очок за кожного «збитого». Особливість даної гри ще й в тому, що коли ви промахується, і ваш постріл не вибиває бульбашки з купи, вона залишається на місці. А коли ви збиваєте групу бульбашок від трьох штук і більше – вся наявна маса приходить в рух, бульбашки випадковим чином переміщуються і ковзають вниз. Обережніше! Якщо вони торкнуться «підлоги» - ви програєте. Якщо ви вибили якийсь колір (або кілька кольорів), він більше на полі не з'являється. Думаєте, це полегшує завдання? Навряд чи: в тонкі «бурульки» з одиночних бульбашок-кульок можна потрапити, тільки використовуючи рикошети від стін границь ігрового поля).
Якщо ви встигнете вибити кульки до того, як це зробить ваш візаві – отримаєте його окуляри в якості бонусу. Рейтинг гравців можна переглянути в меню. На самому початку гри введіть у вікно свій нік, щоб брати участь у рейтингу.
Голосов: 3