Зума

Опис: Зума

Зума
Скучили за цим позитивним земноводним? Тоді давайте грати! А всім, хто ще не знайомий з Зумою – дозвольте представити! Смішна, весела, спритна, неповторна жабка, плюються кольоровими кульками. Робить вона це настільки влучно, наскільки хороша ваша швидкість реакції. Тому що кульками з рота жаби потрібно потрапляти в такі ж за кольором кульки біжить по полю ланцюжку. Вибудуєте три і більше однаковий кулі поспіль – вони заберуться з поля, ланцюга утворюється розрив. «Голова» ланцюжка зупиниться, чекаючи «хвіст». У вас буде час прицілитися і вистрілити ще раз або два.
Мета гри – не допустити скочування ланцюжка в лунку, що знаходиться на кінці звивистій доріжки. За кожен збитий кулька нараховується 10 очок, і чим більше ви зіб'єте за раз – тим більше отримаєте. У грі «Зума» є бонусні кулі: прицільні, поворотні, вибухові, які змінюють колір або сповільнюються. Вибили їх разом з іншими – користуйтеся в своє задоволення!
Гра багаторівнева, дуже барвиста, з різними траєкторіями доріжок і з наростаючою швидкістю руху куль. Весела музика не дасть вам нудьгувати! А Зума подарує чимало приємних хвилин і сюрпризів, якщо ви потоваришуєте з нею.
Голосов: 8