Lines

Опис: Lines

Lines
Поставте п'ять однакових за кольором фішок-кульок так, щоб утворилася пряма лінія. Можна робити це по горизонталі, вертикалі і навіть діагоналі – але обов'язковою умовою є пряма безперервна лінія!
Кульки можна пересунути, якщо між початковою і кінцевою клітиною є доріжка по горизонталі або вертикалі шириною хоч в одну клітку. Стрибати, як в шашках або «куточки», не можна. Але лінії можуть ламатися під прямим кутом скільки завгодно разів. Зібрали лінію з п'яти і більше штук – ці фішки знімаються з ігрового поля. На перших порах це просто: вільне поле, переміщати фішки ніщо не заважає. Але з кожним ходом на полі падають нові кульки. Виняток – коли ви зробили результативний хід, тоді число кульок на полі залишається незмінним.
Зрештою вільної залишається тільки одна клітина. І тут починається найцікавіше! Не вірте грі, що говорить вам «End Game». Можна переставляти кульки, як у грі«п'ятнашки», і спробувати очистити поле від зайвих фішок. Переможе той, хто зуміє зняти з дошки всі фішки до єдиної.
Голосов: 3